פספסת את האירוע האחרון שהתקיים?  הירשמ/י מטה לקבלת כל העדכונים

לקראת האירועים הבאים

סטודיו קרמיקה מארחים

הינכם מוזמנים למפגש העשרה מיוחד לאדריכלים ומעצבים שיתקיים ב-21.10.2020 בשעה 20:00 בנושא:

 

עיצוב תאורה

 

עיצוב: חן תעוז | צילום: יניב גבאי

המפגש יועבר על ידי חן תעוז, מעצבת תעשייתית, בעלת סטודיו לעיצוב וייצור גופי תאורה ייחודיים. חן מעצבת את גופי התאורה עם חיבור לחזון העיצובי של מעצב/ת הפנים עבור הפרויקט ותוך מענה לתשוקות של הלקוח. 

 

נושאי המפגש שיתקיים ב-ZOOM:

1.    הגישה של חן בעיצוב מוצר והשיטה שבה היא מעצבת מוצרים, שיטה שתוכלו להשתמש בה בעצמכם וליישם במידה ותרצו לעצב מוצר ייחודי לפרויקט שלכם.

 
2.    חמשת הצעדים לעיצוב תאורה שתהפוך כל בית לחלומי – הצעדים שחן מיישמת בכל פרויקט שלה ורואה בכל פעם מחדש איך מתקבלת תוצאה מדהימה שלא רק היא והלקוחות מתפעלים, אלא כל מי שרואה.

 
3.    ההדרכה אינה טכנית, בשונה מהדרכות של יועצי תאורה, מדובר בהדרכה עם דגש על עיצוב המוצר והשילוב שלו בחלל בצורה נכונה ואידאלית - האור בהתייחס לחומר, לצורה ולגודל ושיטת העבודה עם המשתנים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

4. דוגמאות להמחשה מפרויקטים שמהם תוכלו ללמוד + זמן לשאלות. 

:הירשמו עכשיו למפגש

אודות

חן תעוז היא מעצבת תעשייתית אמנית שהתחילה את דרכה בתחום העיצוב לפני מספר שנים עם המון תשוקה ואהבה לעיצוב, אסתטיקה ויצירה בכלל. בסטודיו שלה היא מקבלת הזמנות מאדריכלים ומעצבי פנים וכן מלקוחות פרטיים שמעוניינים לשלב גופי תאורה ייחודיים בביתם. בנוסף, חן מעצבת לחברות תעשייתיות דגמים וקולקציות שמיועדות לקטלוג שלהם ומיוצרות תחת שמם ועבור קהל לקוחותיהם.

"בין אם מדובר בפרויקט קטן וביתי או בפרויקט גדול ותעשייתי, אני תמיד חושבת על הלקוח הסופי שיחווה את גופי התאורה, איזה אור הם יפיצו ואיך הם ישפיעו על החלל ועל ההרגשה האישית של כל אדם ששוהה בו. חשוב לי לספק גופי תאורה איכותיים ולכן אני משקיעה מחשבה רבה, מחקר, וחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר בכל מוצר ומוצר שאני מעצבת ומייצרת".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מחכים לפגוש אתכם!

21.10.2020 בשעה 20:00 

1/1
 
 

Services

Subscribe to Chen Taoz Club

Click here for products instructions for use and warranty

Contact +972-0526405248 ChenTaozDesign@gmail.com 32 Ehud Kinamon, Bat Yam, Israel

@2020 by Chen Taoz Design. All the rights reserved to Chen Taoz Design. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon