חמשת הכללים לעיצוב תאורה שתשדרג לך את המשרד משמעותית

"כשאני מעצבת גופי תאורה למשרד חשוב לי שהם יהיו מיוחדים,יוצא דופן וייחודיים למשרד המסוים ולאופי שלו, כך שישפיעו על כל האווירה

וישדרו את המסר הנכון ללקוחות ולעובדי המשרד" 

חן תעוז

חן וגוף התאורה "באלבי" שולחני. צילום: יניב גבאי

למדריך

רגע לפני המדריך

מי אני?  נעים להכיר!

שמי חן ואני מעצבת תעשייתית עם נפש של אמנית, בעלת הסטודיו Chen Taoz.

אני מעצבת ויצרנית גופי תאורה ייחודיים שעושים את הוואו בעיצוב החלל, בהתאמה אישית לאופי של כל לקוח/ה וכל משרד, עבור אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות עסקיים ופרטיים שרוצים שעיצוב המשרד שלהם יראה פשוט...חלומי!

חן וגוף התאורה "באלבי" שולחני. צילום: יניב גבאי

איך הכל התחיל?

תמיד אהבתי לאתגר את המוח ולהפעיל את היצירתיות, וכבר מגיל צעיר עסקתי באמנות ואהבתי להסתכל על מוצרים וחפצים ולחשוב איך אפשר להשתמש בהם אחרת מהרגיל. 

לאחר שירותי הצבאי למדתי במכינה לעיצוב ואדריכלות בבצלאל ירושלים. די מהר הבנתי שעיצוב תעשייתי הוא התשוקה הכי גדולה שלי וזה המקצוע שבחרתי ללמוד. את לימודיי לעיצוב תעשייתי סיימתי בשנת 2017 במכללת אורט סינגאלובסקי ובאותה שנה זכיתי במקום הראשון בתחרות חדשנות ויזמות של רשת מכללות אורט.

 

בתום הלימודים ניהלתי פרוייקטים במשך כשנתיים בחברת פיתוח, עיצוב ומידול מוצרים משלב הרעיון ועד לייצור במגוון תחומים. לפני כן כבר הספקתי לעבוד במקביל ללימודים בסטודיו מקומי לעיצוב תעשייתי ובנוסף קיבלתי עבודות מלקוחות פרטיים בתחום חידוש רהיטים. זו הייתה הרפתקאה אמיתית! הייתי מגיעה לעשות מהפכים מדהימים והכל קרה אצלם בבתים! ההיכרות האישית עם הלקוחות אפשרה לי להגיע לתוצאות ייחודיות לכל לקוח, שהיו מדהימות ומרגשות בכל פעם מחדש והפכו את כל עיצוב החלל לשונה לחלוטין, עם אווירה חדשה ואחרת. 

בשנת 2019 הקמתי את סטודיו Chen Taoz וחודשיים לאחר מכן הוזמנתי להציג בשבוע העיצוב מילאנו על ידי האוצרים של מתחם אסיה והביתן הישראלי הראשון. החלטתי לטוס כמבקרת באותה שנה כי את הקונספט שלי רציתי להציג בצורה משמעותית יותר ולא כחלק מתערובת במתחם פתוח.

 

השנה 2020 נבחרתי להציג במתחם Salone Satellite בשבוע העיצוב מילאנו, שם אני אקים ביתן משלי, עם תצוגה של גופי תאורה ייחודיים שעיצבתי במיוחד עבור התערוכה והאור שבוקע מהם יוצר מצג בלתי נשכח.   

בסטודיו שלי אני מעצבת ומייצרת גופי תאורה יוצאי דופן ומוצרי דקור ייחודיים ובכל פעם מחדש אני מגלה כמה השפעה יש למוצר שעיצבתי על האנשים שהזמינו אותו ועל החלל שבו הוא משתלב. 

כשמדובר בגופי תאורה, אין ספק בכלל שהם משפיעים עלינו ועל כל המשרד, גם כשהם כבויים ובמיוחד כשהם דולקים. גופי התאורה מהווים חלק דומיננטי ובלתי נפרד מעיצוב החלל ולכן כל כך חשוב לעצב אותם נכון ואם כבר יש גוף תאורה פרקטי, למה שלא יהיה גם בעיצוב מטריף שהופך את כל האווירה במשרד לטובה ונעימה, מעלה את האנרגיות וכך את תפוקת העבודה? היום לגמרי אין לי ספק - 

בכל משרד ובכל חלל אפשר לעצב גוף תאורה שיעשה וואו

אמיתי וממשי ויהפוך את המשרד למקום שמאוד נעים לעבוד בו

ומרשים את כל הלקוחות כך שיהיה יותר קל לסגור עסקאות! ;)

גופי תאורה "באלבי" שולחניים. צילום: יניב גבאי

במדריך הזה אני אגלה לך את חמשת הכללים הכי חשובים ליישום עוד לפני שניגשים לעצב את התאורה למשרד. 

אלו כללים פשוטים ופרקטיים שתוכל/י להשתמש בהם באופן מיידי וליישמם בעיצוב התאורה במשרדך. 

שנתחיל?

תוכן עניינים

מבוא..............................................................................................3

 

הכלל הראשון: המפתח הגדול ליצירת משרד חלומי בעיצוב יוצא דופן............4-5 

הכלל השני: השאלה הכי חשובה והכי הכרחית שתשאל/י את עצמך 

לפני שתעצב/י תאורה למשרד.................................................................6

הכלל השלישי: לפני עיצוב התאורה - חשוב/י על העובדים ועל הלקוחות............7

הכלל הרביעי: מה בעצם קורה מסביב?....................................................8

הכלל החמישי והאחרון: להפוך את החלום למציאות...............................9-10

מבוא

יש לך תחושה שמשהו לא זורם בעיצוב המשרד? שמשהו לא הרמוני, משהו חסר אבל את/ה לא יודע/ת בדיוק מה?...

 

כשמשלבים גופי תאורה בעיצוב לא שגרתי, אפשר באמצעותם "להשלים את התמונה", להוסיף שיק ייחודי לעיצוב המשרד ולהקפיץ את כל עיצוב המשרד בכמה רמות למעלה, וזאת בנוסף לתאורה מתאימה שתאפשר ריכוז גבוה, הרגשה נעימה ואווירה כיפית, כך שהלקוחות יתרשמו לטובה וגם תתקבל סביבת עבודה הרבה יותר נעימה ויעילה. 

 

הרבה אנשים משקיעים בריהוט, בשטיחים, בוילונות, קונים מיני חפצים, משקיעים בחיפויים אבל שוכחים את הדבר האחד הכי חשוב שישפיע על הכל: גופי התאורה!

 

אין עוררין על כך שתאורה נכונה בחלל משפיעה עלינו לאורך כל היום. כשמאירים אותו נכון המשרד הופך לנעים, נוח ואסתטי, בעוד שתאורה לא מתאימה עלולה לכער אותו ואף לגרום להרגשה לא טובה ולחוסר אפקטיביות של העובדים. לא משנה כמה תשקיע/י בריהוט ובאבזור – אם התאורה לא טובה, ההרגשה לעולם לא תהיה בדיוק וכל פעם מחדש תחפש/י איך לשדרג ומה להחליף: רהיטים אחרים, צבעים אחרים, אבל שום דבר לא יעזור אם התאורה תהיה לא נכונה!

מעבר לעניין הפרקטי של הארת החלל, גוף תאורה טוב ואיכותי נותן גם מענה נוסף בעיצוב המשרד. גוף תאורה עם נוכחות ואופי יכול לייצר הרמוניה בכל עיצוב המשרד, להשלים את הקו העיצובי ולהפוך את האווירה כולה לנעימה ומיוחדת, אווירה שאין בשום משרד אחר. 

  

הלקוחות שלי הם אנשים שאוהבים ומעריכים עיצוב איכותי ומבינים את הערך של שילוב מוצרים מיוחדים ויוצאי דופן במשרד, אבל הם פנו אלי כי הם הרגישו את אותה הרגשה שמשהו חסר להם במשרד ורצו שאעצב תאורה מדויקת להם ולמשרד שלהם, תאורה שתביע את האופי של העסק, תשדר את המסר הנכון ותהפוך את ההרגשה של החסר להרגשה של חלום, הרגשה שלקוחות אוהבים לסגור בה עסקאות.

 

ברגע שהתאורה במשרד תוכננה בצורה המדויקת והמתאימה לאופי העסק– בדיוק מה שאת/ה עומד/ת ללמוד איך לעשות אצלך במשרד – זה מה שיצר את ההבדל בין תחושה של משרד לא זורם לבין תחושה נעימה ומרשימה של משרד יוקרתי ורציני – פתאום כשהם היו במשרד הם הרגישו שיש זרימה, שההרגשה טובה, הרגשה...חלומית!

 

סימונה, בעלת עסק עצמאית, שדרגה משמעותית את עיצוב המשרד שלה עם גוף תאורה ייחודי שעיצבתי וייצרתי במיוחד בשבילה. 

סימונה רשמה לי:

"כולם מתלהבים ואני יושבת ומסתכלת למעלה. אני מאוד מרוצה."

 

שרונה, אמנית ובעלת גלריה, ביקשה ממני לעצב גופי תאורה ברוח הגלריה שיתלו במרכזה, שיוסיפו אור וימשכו את האנשים להיכנס. היום לא רק שנכנסים, אלא גם מיד מתחילים לדבר איתה על הרעיון המדליק של גופי התאורה התלויים ומשם ממשיכים לדבר על עבודות האמנות... ועד שבוחרים עם מה לצאת הפעם :)

      

שרונה רשמה לי:

"גופי תאורה מטריפים! כיף שבאת עם הראש והיצירתיות שלך"

הכלל הראשון: המפתח הגדול ליצירת משרד חלומי בעיצוב יוצא דופן

המפתח שאותו גיליתי עוד בתחילת העיסוק המקצועי שלי בתחום העיצוב, שבאמצעותו

אני מעצבת לאנשים גופי תאורה עם שיק יוצא דופן שהופכים את משרדם למרשים ביותר 

 

דרכי עם עיצוב גופי תאורה התחילה לפני כמה שנים טובות, עוד בתחילת הלימודים שלי לעיצוב תעשייתי. הייתה אפשרות לבחור בין כמה נושאים לעצב ואני בחרתי בגופי תאורה כי עניין אותי ללמוד לשלוט בחומר נוסף שהוא לא מוחשי, שאי אפשר לגעת בו אבל אפשר להשתמש בו ולעצב אותו– האור.

 

אתגרתי את עצמי ביצירת תאורה יוצאת דופן, מתוחכמת וחדשנית, שהאור ידלק ותהיה תחושה של וואו, של הפתעה, של התרגשות! מהר מאוד הבנתי, שהעניין הוא לא רק הגוף עצמו, אלא האופן שבו האור בוקע ממנו, האופן שבו הוא מוטל על הסביבה ואיך הוא משפיע עליה.

 

דבר נוסף שהבנתי עוד בתחילת הדרך, זה שחייבים להתחיל בחלום. לא, זו לא עוד קלישאה קיטשית! זה ממש ככה ואני כבר אסביר: כשאני מתחילה לעצב גוף תאורה חדש, אני צריכה להתחיל מהדמיון הכי פרוע והכי משוגע, לזרוק רעיונות גם אם הם נשמעים בכלל לא הגיוניים, ולהתעלם לרגע מהשלב הבא של הביצוע בפועל ומכל מיני מגבלות שכרוכות בכך.

 

בכל פרויקט שהתחלתי בצורה הזו – הצלחתי לסיים עם גוף תאורה מטריף ומרגש, שלא רק אני התפעלתי ממנו אלא גם כל מי שנתקל בו, וקיבלתי פידבקים ממש מחממי לב.

 

פרויקט עיצובי ללא מעוף, בין אם זה עיצוב תאורה או כל

  פריט עיצובי אחר –לא יהיה מעוצב טוב בשבילך

אם הוא לא מתחיל בחלומות שלך!

 

אז אם את/ה עדיין חושב/ת "איזו קלישאה" ו"מה הקשר בין החלומות לבין המציאות", אני יכולה להגיד לך מניסיון – שזה עובד! השלב הראשון של חלימת החלומות הוא חשוב ביותר וישפיע באופן ישיר על התוצאה הסופית בסיום

תהליך התכנון והעיצוב ועל איך יראה המוצר!

 

המפתח הזה מלווה אותי בתחילת כל פרויקט עיצוב שלי. הוא זה שמתחיל להצית את הדמיון, להפעיל את החושים ולחדד את המחשבות לקראת התוצאה. אז כמה שיותר תשקיע/י בשאלה הזו – מה החלום שלך בעיצוב התאורה למשרד? איזו הרגשה תרצה שתהיה במשרד? וכו', ככה התוצאה תהיה יותר טובה. ואת/ה יודע/ת מה...

אני יודעת שאת/ה עדיין סקפטי/ת, אז אני מציעה שפשוט תנסה/י! ותוכל/י לראות מיד איך גלגלי השיניים של המוח שלך מתחילים לנוע כשאת/ה חושב/ת על החלומות שלך בתאורה וכבר מתחילות להתגבש לך כל מיני מחשבות מעניינות שאולי אף פעם לא חשבת בכלל שיעלו לך! שאת/ה בטוח תשתמש/י בהן בעיצוב התאורה המושלמת למשרדך ויעזרו לך להשיג את התוצאה הרצויה.

 

למה אני מתעקשת על השלב הזה של החלום ואומרת שזה כל כך חשוב לעיצוב התאורה? למה זה בעצם השלב הראשון שממנו תתחיל/י את כל התכנון העיצובי של התאורה בביתך? ולמה בלי חלום התוצאה תהיה פשוט גרועה??

 

כי החלום שלך זו הסיבה שבגללה החלטת לעצב את התאורה במשרד שלך, להכניס תאורה חדשה ובכך לשדרג את כל עיצוב המשרד. הרי משהו עכשיו לא עובד, חסרה לך תאורה או שיש תאורה כלשהי שפשוט לא מתאימה וגורמת לך להרגיש לא טוב עם עיצוב המשרד שלך (ולא רק שאת/ה מרגיש/ה את זה, רואים שגם העובדים מרגישים כה ואף אולי אומרים לך על כך משהו מידי פעם. אנחנו מושפעים מהסביבה שלנו, ככה זה עובד, ובהתאם לכך רמת הריכוז ורמת התפוקה בעבודה, רמת המוטיבציה - הכל מושפע מהתאורה!). אולי את/ה אפילו מתבייש/ת להזמין לקוחות או קולגות לפגישות אצלך במשרד...זה בטח לא נעים.

אם לא תעצור/י ותחשוב/י על החלומות שלך ברצינות, איך תדע/י איזה גופי תאורה יגשימו לך את החלום??

את/ה חייב/ת לנסות לפחות לחשוב על זה ולהבין מראש מה את/ה מדמיינ/ת היום שיהיה, או אפילו לבנות את החלום מהתייחסות יותר מוחשית כמו להיזכר במשרד שהיית בו ושם הרגשת טוב ממש ו"עפת" על העיצוב, ואיזה תאורה הייתה שם?

 

כשתתחיל/י מהחלום שלך עיצוב התאורה יהיה בהתאם אליו, וכך תוכל/י להגיע לתוצאה המושלמת שתמיד רצית...

כשיש לך חלום את/ה כבר מתחיל/ה לדמיין איך המשרד המושלם שלך יראה

ופה את/ה בעצם מתחיל/ה ללכת לקראת העיצוב הנכון שיביא לך את

התוצאות הטובות ביותר ליצירת הרמוניה עיצובית בכל המשרד, שתתרום לאווירה הכללית ותעלה את רמת הריכוז והמוטיבציה של העובדים ותוסיף המון אופי, שיק ואלגנטיות שאין באף משרד אחר!

הכלל השני: השאלה הכי חשובה שהכרחי שתשאל/י את עצמך לפני שתעצב/י תאורה למשרד

אז אחרי שהבנת שלחלום זה המפתח, הצעד הראשון וההכרחי כדי להגיע לתוצאה מושלמת, בואי נתחיל ביישום של הדברים ולצורך כך, כעת את/ה צריך/ה לשאול את עצמך את השאלה הכי חשובה לפני בחירת התאורה לחלל:

 

מה השימוש בחלל שבו את/ה רוצה לתכנן את התאורה??

 

האם החלל מיועד לעבודה מול מחשב? האם לעבודות יד כלשהן? האם זו כניסה למשרד שצריכה לשדר דרמטיות? או שמדובר במשרד שצריך לשדר קלילות וכיף?

איך משתמשים באותו חלל ומה עושים בו? באיזה שעות בדרך כלל שוהים באותו חלל ולמשך כמה זמן?

 

מה המטרה שלך בתאורה ומה ההרגשה שתרצה/י לייצר באמצעותה למי שישהה בחלל?

 

יכול להיות שתרצה/י לתכנן ולהשיג מספר מטרות שונות, למספר שימושים. זה בדרך כלל מה שקורה במשרדים.

 

חשוב מאוד לרשום בצורה מסודרת את כל הנקודות הללו ולקחת אותם בחשבון בתכנון.

זה הצעד הבא שלך - ממש עכשיו ותוך כדי ההתקדמות במדריך - קח/י דף ועט ותתחיל/י לרשום תשובות.

 

(אם רק תקרא/י ולא תתחיל/י לרשום ולעשות... זה פשוט לא יקרה. כדי לעצב נכון את התאורה במשרד את/ה צריך/ה להתחיל ליישם את הצעדים כבר עכשיו! אז קדימה, דף ועט ממש כמו פעם, בצורה הכי פשוטה שיש - תתחיל/י לרשום לעצמך את כל התשובות לשאלות).

אל תדאג/י, בסוף המדריך אומר לך מה לעשות עם כל מה שכתבת לאורכו כדי שתוכל/י להפיק את התוצאה המקסימלית בעיצוב המשרד שלך (כי חשוב לי שתצליח/י להפיק את התוצאה הטובה ביותר אחרי שתסיימ/י לקרוא את המדריך, ואשמח שתספר/י לי איך הוא עזר לך ואיך יישמת את השלבים בפועל!)

הכלל השלישי: רגע לפני עיצוב התאורה - חשוב/י על העובדים ועל הלקוחות

שאלה קריטית וחשובה מאוד, רגע לפני שתחליט/י החלטות לגבי עיצוב התאורה במשרד, ענה/י על השאלה -

מי משתמש באותו אזור במשרד שאליו את/ה מתכננ/ת להכניס את התאורה החדשה?

 

כל כך פשוט לענות על זה, נכון?

אבל כמה שפשוט – ככה זה משפיע לחלוטין על האופן שבו תתכננ/י ותבחר/י את סוג התאורה. למה הכוונה?

 

יכול להיות שאת/ה עצמך משתמש/ת בחלל, אבל יכול להיות שבכלל המשתמש/ת העיקרי בו הוא מישהו אחר

מהעובדים ואולי כמה עובדים במקביל משתמשים באותו חלל.

 

חשוב/י - מי משתמש בחלל? למה הוא משתמש בחלל הזה? מה הוא עושה שם?

 

הדוגמא הקלאסית שבה זה חשוב היא נושא של סינוור והפרעה לחלק מהעובדים בעקבות תאורה שלא תוכננה נכון ולא לקחה את כל המשתמשים בחלל בחשבון. מיקום של גופי תאורה בצורה לא נכונה עלולה לגרום לחוסר נוחות, התעייפות מהירה של העובד וצורך לקחת המון הפסקות.

פן נוסף שיכול להשפיע משמעותית הוא צבעוניותו של גוף התאורה - האם יש צורך להכניס אנרגיות ופעלתנות בחלל או שעדיף לשלב צבעים מרגיעים שמאפשרים ריכוז גבוה ולא מסיחים את הדעת ללא הפסק?

 

עולם הנדסת האנוש מדבר על מגוון של חוקים וכללים שנקבעו בהתאם לפרופורציות הגוף ולאופן השימוש של האדם במוצר, כללי נוחות ובטיחות בעבודה ועוד. ישנם הבדלים בין גברים לנשים וישנם הבדלים בתוך כל מגדר בפני עצמו. לכן, חשוב להסתכל ולהבין את האופן שבו העובד יושפע מגופי התאורה.

אז אסכם זאת בצורה הכי פשוטה – חשוב/י על מי שהולך להשתמש להיות בחלל ומי הולך להיות באינטראקציה עם גופי התאורה, על מנת לוודא שיהיה לו/להם נוח הן מבחינת ההדלקה והכיבוי, הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת סוג האור שגורם לו/להם להרגיש טוב בהתאם לפעילות באותו חלל.

הכלל הרביעי: מה בעצם קורה מסביב?

חשוב חשוב חשוב!!!

 

אם את/ה מתכנן/ת להכניס גופי תאורה חדשים למשרד שכבר מעוצב בצורה מסוימת, כדאי מאוד שתיקח/י בחשבון את העיצוב הקיים במשרד. מה הכוונה? כבר אסביר:

 

הדבר הראשון שאני עושה לפני שאני ניגשת לעצב ולתכנן גופי תאורה חדשים למשרד הוא מדידות ובדיקת מיקומי נקודות החשמל בכל אחד מחללי המשרד.

 

חשוב להבין מראש האם ידרשו שינויים במיקום של נקודות החשמל או שנרצה לעבוד עם הקיים? בהתאם למיקום של החשמל אני מתכננת את מבנה גוף התאורה כך שיראה טוב כשהוא יותקן על הקיר או התקרה ולא כמו טעות או אילוץ (במידה ומדובר בפרויקט שיפוץ חשוב לתכנן את גופי התאורה בשלב די ראשוני של התכנון על מנת להתאים את נקודות החשמל לגופי התאורה שנרכיב מאוחר יותר, ואולי גם אלמנטים נוספים).

 

הדבר השני שאני בודקת הוא את מה נרצה להאיר? 

איזה רהיטים ואיזה אביזרים קיימים באותו חלל שאליו נרצה להכניס את גוף התאורה?

איך גוף התאורה יתקשר איתם ואיך הוא יאיר עליהם? או אולי דווקא נבחר שלא להאיר אותם במכוון? האם יש נקודות ואזורים שנרצה לטשטש בחלל? האם יש אזורים שדורשים תאורה יותר חזקה לעומת אזורים שדורשים תאורה מעומעמת? 

 

לאחר שיש לי את כל התשובות, אני מודדת את המרחב והשטח, מודדת פריטים רלוונטיים שנמצאים בחלל שאותם ארצה להאיר בצורה מסוימת, ומדמיינת את התוצאה הכללית של שילוב גוף או גופי התאורה יחד עם הפריטים הקיימים: הרהיטים, המחשבים או כלי העבודה, חפצי האמנות והאווירה וכל מה שמסביב.

 

אם המשרד עדיין לא מעוצב ולא מתוכנן, תוכל/י לעצבו במקביל לתכנון גופי התאורה, אבל בכל מקרה צריך לבצע את אותן פעולות ולשאול את השאלות הללו כדי להגיע לתוצאה הרמונית שתשלב את התאורה טוב עם כל שאר המוצרים בחלל ושיתפקדו באופן כזה שבו הם משלימים זה את זה ומחזקים זה את זה על מנת לתת לך, לעובדיך וללקוחותיך את הנוחות המקסימלית במשרד.

הכלל החמישי והאחרון:

להפוך את החלום למציאות

אחרי שעברת את כל שלבי התכנון הכל כך חשובים האלה, עכשיו נותר לך שלב אחרון שימקד אותך ויכוון אותך בדיוק לתוצאה שאת/ה צריך/ה. אסוף/י את כל המידע שרשמת לך מהשלבים הקודמים, הניח/י אותו לפנייך וחשוב/י איזה גופי תאורה יתנו לך את התוצאה הרצויה, איזה סוג, צורה, צבע, גודל, תתחיל/י לפרט בצורה מוחשית ולהפוך את החלום הכללי למטרה ממוקדת. 

חשוב/י איזה גופי תאורה יתאימו למשרד לטווח הארוך, יוכלו לשרת אותך ואת העובדים ולתת מענה על כל הסעיפים החשובים שרשמת לך בשלבים הקודמים. התאורה היא חלק עיקרי שמשפיע מאוד על כל עיצוב המשרד ולכן כדאי לחשוב מראש על הכל.

אם את/ה צריך/ה להוסיף או לחדד את הקריטריונים שרשמת לך, אולי נזכרת במשהו נוסף שלא חשבת עליו קודם, תמיד אפשר לחזור אחורה, לעבור שוב על הרשימה, לחשוב והכי חשוב - לכתוב, כדי שתוכל/י לראות את הכל מול העיניים, זה יעשה לך סדר מעולה וימקד אותך לעבר גופי התאורה המתאימים לך ולביתך.

 

לכל רשימת דרישות תמיד יהיו כמה אופציות של עיצובי תאורה מתוכן תוכל/י לבחור. הסגנון והאופי המתאים למשרד שלך יוכלו תמיד לבוא לידי ביטוי ואין סיבה שתתפשר/י! אם זה חשוב לך ואת/ה יודע/ת שזה מה שיגרום לך ולעובדים שלך להרגיש טוב בכל יום מחדש, לשמוח להגיע לעבודה ואף להתגאות במקום העבודה, תתעקש/י על זה. גופי התאורה ילוו אותך במשך שנים ולכן חשוב שתקבל/י את התוצאה הכי טובה עבורך.

המטרה היא להפיק את המקסימום במסגרת הדרישות והצרכים שלך ושל העובדים שלך. כדי להגיע לתוצאה מושלמת בעיצוב המשרד את/ה צריך/ה תאורה שתיתן לך פיתרון מלא, מקיף ושלם שתתייחס לכל הסעיפים עליהם עברנו במדריך.

אז קח/י לך את הזמן, סכמ/י את הדברים ותתחיל/י לדמיין את גופי התאורה שלך במשרד החלומות שלך. אם ביצעת את כל השלבים את/ה ממש בדרך לשם.

האם את/ה רוצה להפוך את החלום למציאות ולשלב במשרד שלך גופי תאורה בעיצוב ייחודי ויוצא דופן, שישפיעו על כל האווירה במשרד ויהפכו אותו למרשים וחלומי?

אני מקווה שרשמת את כל הדברים בצורה מסודרת ושהמדריך עזר לך לעשות סדר והגיון בנושא עיצוב התאורה ויצירת ה-וואו והרושם במשרד שלך. 

אם את/ה רוצה לעצב את התאורה במשרד בצורה מקצועית ומדויקת, לעשות את זה פעם אחת ולתמיד בצורה המושלמת עבורך ולהגיע לעיצוב המשרד שעליו חלמת – בוא/י נדבר!

אעזור ואמליץ לך על גופי תאורה שיעשו את השינוי המשמעותי עליו את/ה חולם/ת בעיצוב המשרד שלך ואתן לך רעיונות שיקדמו אותך שלב אחד נוסף. בנוסף נעבור על המדריך ואבדוק שהבנת את כל השלבים ויישמת אותם נכון. אם יהיו לך שאלות תוכל/י לשאול אותי כמובן.

לפני שנדבר, כדאי שתקרא/י את כל מה שכתבת בהמשך למדריך ואם צריך תעבור/י עליו שוב ותחדד/י את הדברים, אז אוכל להסביר לך בדיוק בהתאם למה שענית איך ליישם את זה בגופי תאורה לביתך. מבטיחה לך שבסוף את/ה תסיים/י עם משרד מהחלומות!

מה כתבו עליי לקוחותיי:

 "כולם מתלהבים ואני יושבת ומסתכלת למעלה"​- סימונה זלישניק 

 

"בחרנו בחן כי מאוד אהבנו את העיצובים שלה. חן הייתה מקצועית ואדיבה, ותכננה לנו עיצוב מקורי"ורד וחי תייר

"זכיתי ליהנות לא רק ממוצר יפה, אלא גם משירות נעים, עדין, מקצועי ורגיש, ממליצה בחום!" - עדיה שיפמן

"באלבי היפהפיה יושבת לי על שולחן העבודה. היא כלכך יפה ומוסיפה לי הרבה שמחה בעיניים. אחד הפריטים המיוחדים שיש לי על השולחן!" - שחר פיילר

"מוצרים מקוריים וייחודיים, שירות אדיב, שווה"נטעלי גור

אל תפספס/י את ההזדמנות שלך לעצב אחת ולתמיד את התאורה במשרד בצורה מושלמת, כך שתרגיש/י סוף סוף את ההרגשה הזאת של גאווה במשרד שלך, גאווה לתאם פגישות אצלך ולהזמין מבקרים ולקוחות שיתרשמו לטובה וישמחו לעשות איתך עסקים בסביבת העיצוב המדהים שרצית עם גופי התאורה שהופכים את המשרד ל-וואו ומדליקים לא רק את האור אלא את כל עיצוב המשרד!

אז בוא/י נדבר! הקליק/י כאן להרשמה או התקשר/י 052-6405248 חן

1/15

Services

Subscribe to Chen Taoz Club

Click here for products instructions for use and warranty

Contact +972-0526405248 ChenTaozDesign@gmail.com 32 Ehud Kinamon, Bat Yam, Israel

@2020 by Chen Taoz Design. All the rights reserved to Chen Taoz Design. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon