meandbulbi2.jpg

חמשת הכללים לעיצוב תאורה שתהפוך את ביתכם לחלומי

"כשאני מעצבת גוף תאורה חשוב לי שהוא יהיה מיוחד ויוצא דופן, שיהיה איכותי ויישאר יפה ופרקטי לשנים רבות, שישפיע על כל האווירה בבית ויהווה חלק משמעותי בעיצוב ובחיים" 

חן תעוז

חן וגוף התאורה "באלבי" שולחני. צילום: יניב גבאי

למדריך

רגע לפני המדריך

מי אני?  נעים להכיר!

שמי חן ואני מעצבת תעשייתית עם נפש של אמנית, בעלת הסטודיו Chen Taoz.

אני מעצבת ויצרנית גופי תאורה ייחודיים שעושים את הוואו בעיצוב הבית, בהתאמה אישית לאופי של כל לקוח ולקוחה, ואני מעצבת עבור אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים שרוצים שהבית שלהם יראה פשוט...חלומי.

Chen3 .photo yaniv gabay.jpg

חן וגוף התאורה "באלבי" שולחני. צילום: יניב גבאי

איך הכל התחיל?

תמיד אהבתי לאתגר את המוח ולהפעיל את היצירתיות, וכבר מגיל צעיר ציירתי, פיסלתי ואהבתי להסתכל על פריטים ולחשוב איך אפשר להשתמש בהם אחרת מהרגיל. 

לאחר שירותי הצבאי למדתי במכינה לעיצוב ואדריכלות בבצלאל ירושלים. די מהר הבנתי שעיצוב תעשייתי הוא התשוקה הכי גדולה שלי וזה המקצוע שבחרתי ללמוד. את לימודיי לעיצוב תעשייתי סיימתי בשנת 2017 במכללת אורט סינגאלובסקי ובאותה שנה זכיתי במקום הראשון בתחרות חדשנות ויזמות של רשת מכללות אורט.

 

בתום הלימודים ניהלתי פרוייקטים במשך כשנתיים בחברת פיתוח, עיצוב ומידול מוצרים משלב הרעיון ועד לייצור במגוון תחומים. לפני כן כבר הספקתי לעבוד במקביל ללימודים בסטודיו מקומי לעיצוב תעשייתי ובנוסף קיבלתי עבודות מלקוחות פרטיים בתחום חידוש רהיטים. זו הייתה הרפתקאה אמיתית! הייתי מגיעה לעשות מהפכים מדהימים והכל קרה אצלם בבתים! ההיכרות האישית עם הלקוחות אפשרה לי להגיע לתוצאות ייחודיות לכל לקוח, שהיו מדהימות ומרגשות בכל פעם מחדש. 

בשנת 2019 הקמתי את סטודיו Chen Taoz וחודשיים לאחר מכן הוזמנתי להציג בשבוע העיצוב מילאנו על ידי האוצרים של מתחם אסיה והביתן הישראלי הראשון. החלטתי לטוס כמבקרת באותה שנה כי את הקונספט שלי רציתי להציג בצורה משמעותית יותר ולא כחלק מתערוכה משותפת במתחם פתוח.

 

בשנה 2020 נבחרתי להציג במתחם Salone Satellite בשבוע העיצוב מילאנו ע"י 13 אוצרים בינלאומיים, שם אני אקים ביתן משלי, עם תצוגה של גופי תאורה ייחודיים ובלתי נשכחים, שהאור שבוקע מהם פשוט מהפנט.    

בסטודיו שלי אני מעצבת ומייצרת גופי תאורה ייחודיים ומוצרי דקור ובכל פעם מחדש אני מגלה כמה השפעה יש למוצר שעיצבתי על האנשים שהזמינו אותו ועל החלל שבו הוא משתלב. 

כשמדובר בגופי תאורה, אין ספק בכלל שהם משפיעים עלינו ועל כל הבית, גם כשהם כבויים ובמיוחד כשהם דולקים. גופי התאורה מהווים חלק דומיננטי ובלתי נפרד מעיצוב החלל ולכן כל כך חשוב לעצב אותם נכון ואם כבר יש גוף תאורה פרקטי, למה שלא יהיה גם בעיצוב מטריף שהופך את כל האווירה בבית לחלומית? היום לגמרי אין לי ספק - 

לכל בית ולכל חלל אפשר לעצב גוף תאורה שיעשה בו שינוי

משמעותי וממשי ויהפוך את הבית לחלום מרגש!

bulbi.jpg

גופי תאורה "באלבי" שולחניים. צילום: יניב גבאי

במדריך הזה אני אגלה לכם את חמשת הכללים הכי חשובים ליישום עוד לפני שניגשים לעצב את התאורה לבית. 

אלו כללים פשוטים ופרקטיים שתוכלו להשתמש בהם באופן מיידי וליישמם בעיצוב התאורה בביתכם. 

שנתחיל?

תוכן עניינים

מבוא..............................................................................................3

 

הכלל הראשון: המפתח הגדול ליצירת בית חלומי עם שיק יוצא דופן................4-5 

הכלל השני: השאלה שהכי חשוב לענות עליה לפני שמעצבים תאורה לבית..........6

הכלל השלישי: מישהו אחד לפחות שאם לא תחשבו עליו תצטערו.....................7

הכלל הרביעי: מה בעצם קורה מסביב?....................................................8

הכלל החמישי והאחרון: להפוך את החלום למציאות.................................9-10

מבוא

יש לכם תחושה שמשהו לא מסתדר, משהו לא הרמוני בעיצוב הבית, משהו חסר אבל אתם לא יודעים בדיוק מה ישלים את התמונה?...

 

כמשלבים גופי תאורה בעיצוב לא שגרתי, אפשר באמצעותם "להשלים את התמונה", להוסיף שיק ייחודי לעיצוב הבית ולהקפיץ את כל עיצוב הבית בכמה רמות למעלה. 

 

הרבה אנשים משקיעים בריהוט, בשטיחים, בוילונות, קונים מיני חפצים, משקיעים בחיפויים אבל שוכחים את הדבר האחד הכי חשוב שישפיע על הכל: גופי התאורה!

 

אין עוררין על כך שתאורה נכונה בחלל משפיעה עלינו לאורך כל היום. כשמאירים אותו נכון הבית שלנו הופך לנעים, נוח ואסתטי, בעוד שתאורה לא מתאימה עלולה לכער אותו ואף לגרום להרגשה לא טובה ולחוסר אפקטיביות.

לא משנה כמה תשקיעו בריהוט ובאבזור הבית – אם התאורה לא טובה, אתם לעולם לא תרגישו שבעי רצון וכל פעם מחדש תרוצו ותחליפו לרהיטים אחרים, לצבעים אחרים, אולי אפילו תעברו דירה כי "הדירה קודרת/לא נעימה/..." אבל שום דבר לא יעזור אם התאורה תהיה לא נכונה!

מעבר לעניין הפרקטי של הארת החלל, גוף תאורה טוב ואיכותי נותן גם מענה נוסף בעיצוב הבית. גוף תאורה עם נוכחות ואופי יכול לייצר הרמוניה בכל עיצוב הבית, להשלים את הקו העיצובי ולהפוך את האווירה כולה לחלומית. 

  

הלקוחות שלי הם אנשים שאוהבים ומעריכים עיצוב איכותי ומבינים את הערך של שילוב מוצרים מיוחדים ויוצאי דופן בביתם, אבל הם פנו אלי כי הם הרגישו את אותה הרגשה שמשהו חסר להם בבית ורצו שאעצב תאורה מדויקת להם ולביתם, תאורה שתביע את האופי שלהם ותהפוך את ההרגשה של החסר להרגשה של חלום.

 

ברגע שהתאורה בביתם תוכננה בצורה המדויקת והמתאימה לאופי שלהם – בדיוק מה שאתם עומדים ללמוד איך לעשות בביתכם – זה מה שיצר את ההבדל בין תחושה של בית לא זורם לבין תחושה נעימה "כמו בית מלון" – פתאום כשהם היו בביתם הם הרגישו שיש זרימה, שההרגשה פשוט טובה, הרגשה...חלומית!

 

ורד וחי תייר שדרגו משמעותית את עיצוב הבית שלהם עם גוף תאורה ייחודי שעיצבתי וייצרתי במיוחד בשבילם לפינת האוכל והיום כל ארוחה סביב השולחן מהנה במיוחד עם אווירה כזאת שאין בשום בית אחר.

חי וורד רשמו עליי:

"בחרנו בחן כי מאוד אהבנו את העיצובים שלה, ורצינו גוף תאורה מיוחד לפינת האוכל שלנו. חן הייתה מקצועית ואדיבה, ותכננה לנו עיצוב מקורי ששדרג את הבית. התוצאה היא גוף תאורה שהוא one piece!"

 

שרונה, אמנית ובעלת גלריה, ביקשה ממני לעצב גופי תאורה ברוח הגלריה שיתלו במרכזה, שיוסיפו אור וימשכו את האנשים להיכנס. היום לא רק שנכנסים, אלא גם מיד מתחילים לדבר איתה על הרעיון המדליק של גופי התאורה התלויים ומשם ממשיכים לדבר על עבודות האמנות... ועד שבוחרים עם מה לצאת הפעם :)

      

שרונה רשמה לי:

"גופי תאורה מטריפים! כיף שבאת עם הראש והיצירתיות שלך"

הכלל הראשון: המפתח הגדול ליצירת בית חלומי עם שיק יוצא דופן

המפתח שאותו גיליתי עוד בתחילת העיסוק המקצועי שלי בתחום העיצוב, שבאמצעותו אני מעצבת לאנשים גופי תאורה עם מראה יוצא דופן שהופך את ביתם לחלומי 

 

דרכי עם עיצוב גופי תאורה התחילה לפני כמה שנים טובות, עוד בתחילת הלימודים שלי לעיצוב תעשייתי הייתה אפשרות לבחור בין כמה נושאים לעצב ואני בחרתי בגופי תאורה כי עניין אותי לעבוד עם חומר נוסף שהוא לא מוחשי, שאי אפשר לגעת בו אבל אפשר להשתמש בו ולעצב אותו– האור.

 

אתגרתי את עצמי ביצירת תאורה יוצאת דופן, מתוחכמת וחדשנית, שהאור ידלק ותהיה תחושה של וואו, של הפתעה, של התרגשות! מהר מאוד הבנתי, שהעניין הוא לא רק הגוף עצמו, אלא האופן שבו האור בוקע ממנו, האופן שבו הוא מוטל על הסביבה ואיך הוא משפיע עליה.

 

דבר נוסף שהבנתי עוד בתחילת הדרך, זה שחייבים להתחיל בחלום. לא, זו לא עוד קלישאה קיטשית! זה ממש ככה ואני כבר אסביר: כשאני מתחילה לעצב גוף תאורה חדש, אני צריכה להתחיל מהדמיון הכי פרוע והכי משוגע, לזרוק רעיונות גם אם הם נשמעים בכלל לא הגיוניים, ולהתעלם לרגע מהשלב הבא של הביצוע בפועל ומכל מיני מגבלות שכרוכות בכך.

 

בכל פרויקט שהתחלתי בצורה הזו – הצלחתי לסיים עם גוף תאורה מטריף ומרגש, שלא רק אני התפעלתי ממנו אלא גם כל מי שנתקל בו, וקיבלתי פידבקים ממש מחממי לב.

 

פרויקט עיצובי ללא מעוף, בין אם זה עיצוב תאורה או כל

  פריט עיצובי אחר –לא יהיה מעוצב טוב בשבילך

אם הוא לא מתחיל בחלומות שלך!

 

אז אם אתם עדיין חושבים "איזו קלישאה" ו"מה הקשר בין החלומות לבין המציאות", 

אני יכולה להגיד לכם מניסיון – שזה עובד! השלב הראשון של חלימת החלומות הוא חשוב ביותר וישפיע באופן ישיר על התוצאה הסופית בסיום תהליך התכנון והעיצוב ועל איך יראה המוצר!

 

המפתח הזה מלווה אותי בתחילת כל פרויקט עיצוב שלי. הוא זה שמתחיל להצית את הדמיון, להפעיל את החושים ולחדד את המחשבות לקראת התוצאה. אז כמה שיותר תשקיעו בשאלה הזו – מה החלום שלך בעיצוב התאורה?

ככה התוצאה תהיה יותר טובה. ואתם יודעים מה...

אני יודעת שאתם עדיין סקפטיים, אז אני מציעה שפשוט תנסו! ותוכלו לראות מיד איך גלגלי השיניים של המוח שלכם מתחילים לנוע כשאתם חושבים על החלומות שלכם בתאורה וכבר מתחילות להתגבש לכם כל מיני מחשבות מעניינות שאולי אף פעם לא חשבתם בכלל שיעלו לכם! שאתם בטוח תשתמשו בהן בעיצוב התאורה המושלמת בשבילכם ויעזרו לכם להשיג את התוצאה הרצויה.

 

למה אני מתעקשת על השלב הזה של החלום ואומרת שזה כל כך חשוב לעיצוב התאורה? למה זה בעצם השלב הראשון שממנו תתחילו את כל התכנון העיצובי של התאורה בביתכם? ולמה בלי חלום התוצאה תהיה פשוט גרועה??

 

כי החלום שלכם זו הסיבה שבגללה החלטתם לעצב את התאורה בביתכם, להכניס תאורה חדשה ובכך לשדרג את כל עיצוב הבית. הרי משהו עכשיו לא עובד, חסרה לכם תאורה או שיש תאורה כלשהי שפשוט לא מתאימה וגורמת לכם להרגיש לא טוב עם עיצוב הבית שלכם (וכתוצאה מכך עם עצמכם. אנחנו מושפעים מהסביבה שלנו, ככה זה עובד). אולי אתם אפילו מתביישים לארח אצלכם בבית...זה בטח לא נעים.

אם לא תעצרו ותחשבו על החלומות שלכם ברצינות, איך תדעו איזה גוף תאורה יגשים לכם את החלום??

אתם חייבים לנסות לפחות לחשוב על זה ולהבין מראש מה אתם מדמיינים היום שיהיה, או אפילו לבנות את החלום מהתייחסות יותר מוחשית כמו להיזכר במקום שהייתם בו ושם הרגשתם טוב ממש והתלהבתם מהעיצוב, ואיזה תאורה הייתה שם?

 

כשתתחילו מהחלום שלכם עיצוב התאורה יהיה בהתאם אליו, וכך תוכלו להגיע לתוצאה המושלמת שתמיד רציתם...

כשיש לכם חלום אתם כבר מתחילים לדמיין איך הבית המושלם שלכם יראה ופה אתם בעצם מתחילים ללכת לקראת העיצוב הנכון שיביא לכם את

התוצאות הטובות ביותר ליצירת הרמוניה עיצובית בכל הבית,

עם המון אופי, שיק ואלגנטיות שאין באף בית אחר!

הכלל השני: השאלה הכי חשובה שהכרחי 

שתשאלו את עצמכם לפני שתעצבו תאורה לביתכם

אז אחרי שהבנתם שלחלום זה המפתח, הצעד הראשון וההכרחי כדי להגיע לתוצאה מושלמת, בואו נתחיל ביישום של הדברים ולצורך כך, כעת אתם צריכים לשאול את עצמכם את השאלה הכי חשובה לפני בחירת התאורה לחלל:

 

מה השימוש בחלל שבו אתם רוצים לתכנן את התאורה??

 

האם החלל מיועד לעבודה, ודורש ריכוז גבוה, עירנות ומיקוד,

 

או שבכלל זה חלל שמיועד למנוחה והירגעות, חלל שבו אתם אמורים להרגיש נינוחים ושלווים ואולי אפילו לנמנם קצת?

 

איך משתמשים באותו חלל ומה עושים בו? באיזה שעות בדרך כלל שוהים באותו חלל ולמשך כמה זמן?

 

מה המטרה שלכם בתאורה ומה ההרגשה שתרצו לייצר באמצעותה למי שישהה בחלל?

 

יכול להיות שתרצו לתכנן ולהשיג מספר מטרות שונות, למספר שימושים.

 

חשוב מאוד לרשום בצורה מסודרת את כל הנקודות הללו ולקחת אותם בחשבון בתכנון.

זה הצעד הבא שלכם - ממש עכשיו ותוך כדי ההתקדמות במדריך - קחו דף ועט ותתחילו לרשום תשובות.

 

(אם רק תקראו ולא תתחילו לרשום ולעשות... זה פשוט לא יקרה. כדי לעצב נכון את התאורה בבית אתם צריכים להתחיל ליישם את הצעדים כבר עכשיו! אז קדימה, דף ועט ממש כמו פעם, בצורה הכי פשוטה שיש - תתחילו לרשום לעצמכם את כל התשובות לשאלות).

אל תדאגו, בסוף המדריך אומר לכם מה לעשות עם כל מה שכתבתם לאורכו כדי שתוכלו להפיק את התוצאה המקסימלית בביתכם (כי חשוב לי שתצליחו להפיק את התוצאה הטובה ביותר אחרי שתסיימו לקרוא את המדריך, ואשמח שתספרו לי איך הוא עזר לכם ואיך יישמתם את השלבים בפועל!)

הכלל השלישי: מישהו אחד לפחות שאם לא תחשבו עליו תצטערו על כך מאוחר יותר

אני לא צוחקת, אתם באמת תצטערו על זה אם לא תחשבו מראש על השאלה הזו:

מי משתמש באותו חלל בבית שאליו אתם מתכננים להכניס את התאורה החדשה?

 

כל כך פשוט לענות על זה, נכון?

אבל כמה שפשוט – ככה זה משפיע לחלוטין על האופן שבו תתכננו ותבחרו את סוג התאורה. למה הכוונה?

 

יכול להיות שאתם עצמכם משתמשים בחלל, אבל יכול להיות שבכלל המשתמש/ת העיקרי בו הוא מישהו אחר מבני המשפחה?

 

חשבו - האם זה אדם בוגר או ילד? למה הוא משתמש בחלל הזה? מה הוא עושה שם?

 

הדוגמא הקלאסית שבה זה חשוב זה אם מדובר בחדר ילדים, ובמיוחד אם מדובר בילדים קטנטנים, שאוהבים להשתולל, לשחק, להשתובב ולפעמים גם נופלים או מפילים דברים מסביב.

 

בחדר ילדים לא נרצה להכניס מוצרים מסוכנים, למשל: שבירים או כבדים. לא נרצה שיהיה שום סיכוי שהילד יפגע, ולכן נצטרך לתכנן את התאורה באופן שבו היא לא תהיה נגישה אליו והוא לא יוכל לגעת בה, או לחילופין שגוף התאורה יהיה סגור בצורה בטוחה שבה הילד לא יוכל לגעת / לפתוח וחס וחלילה להיפגע...

 

בכל מוצר ומוצר שאנחנו מכניסים לחדר הילדים טמונות כל כך הרבה סכנות ושאלות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו מראש, אבל זו הייתה דוגמא יחסית קיצונית.

 

אם מדובר בעולם של מבוגרים זה אולי קצת יותר פשוט (או פחות מפחיד) אבל גם מאוד חשוב.

 

עולם הנדסת האנוש מדבר על מגוון של חוקים וכללים שנקבעו בהתאם לפרופורציות הגוף ולאופן השימוש של האדם במוצר – ויש הבדלים ניכרים בין אדם אחד לחברו. ישנם הבדלים בין גברים לנשים וישנם הבדלים בתוך כל מגדר בפני עצמו. לכן, חשוב להסתכל ולהבין את האופן שבו האדם ישתמש בגוף התאורה.

אז בואו נדבר עליכם...

אם אתם הולכים להיות בחלל – חשוב שיהיה לכם נוח להדליק ולכבות את גוף התאורה. למשל, גוף תאורה שנמצא לצד המיטה – חשוב שכפתור ההדלקה והכיבוי יהיה נגיש בזמן השכיבה במיטה בהושטת יד (מבלי שתצטרכו לבצע תנועות משונות שיתפסו לכם את הגב).

דוגמא נוספת לארגונומיה בתאורה: אם גוף התאורה הוא עבור חדר העבודה שלכם, חשוב שלא תסתנוורו מהאור בזמן שאתם מביטה במסך המחשב ויחד עם זאת שהוא יאיר בצורה נוחה ונעימה את החלל, כך שהעיניים שלכם לא יתאמצו.

 

אז אסכם זאת בצורה הכי פשוטה – חשבו על מי שהולך להשתמש בגוף התאורה ואיך הוא ישתמש בו, על מנת לוודא שיהיה לו נוח הן מבחינת ההדלקה והכיבוי, הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת סוג האור שנוח לו לשהות בו וגורם לו להרגיש טוב בהתאם לפעילותו באותו חלל.

הכלל הרביעי: מה בעצם קורה מסביב?

חשוב חשוב חשוב!!!

 

אם אתם מתכננים להכניס גוף תאורה חדש לחלל שכבר מעוצב בצורה מסוימת, כדאי מאוד שתיקחו בחשבון את העיצוב הקיים בחלל. מה הכוונה? כבר אסביר:

 

הדבר הראשון שאני עושה לפני שאני ניגשת לעצב ולתכנן גופי תאורה חדשים לבית הוא מדידות ובדיקת מיקומי נקודות החשמל בכל אחד מחללי הבית.

 

חשוב להבין מראש האם ידרשו שינויים במיקום של נקודות החשמל או שנרצה לעבוד עם הקיים? בהתאם למיקום של החשמל אני מתכננת את מבנה גוף התאורה כך שיראה טוב כשהוא יותקן על הקיר או התקרה ולא כמו טעות או אילוץ (במידה ומדובר בפרויקט שיפוץ חשוב לתכנן את גופי התאורה בשלב די ראשוני של התכנון על מנת להתאים את נקודות החשמל לגופי התאורה שנרכיב מאוחר יותר).

 

הדבר השני שאני בודקת הוא את מה נרצה להאיר? 

איזה רהיטים ואיזה אביזרים קיימים באותו חלל שאליו נרצה להכניס את גוף התאורה?

איך גוף התאורה יתקשר איתם ואיך הוא יאיר עליהם? או אולי דווקא נבחר שלא להאיר אותם במכוון? האם יש נקודות ואזורים שנרצה לטשטש בחלל? 

 

לאחר שיש לי את כל התשובות, אני מודדת את המרחב והשטח, מודדת פריטים רלוונטיים שנמצאים בחלל שאותם ארצה להאיר בצורה מסוימת, על מנת שאדע להתאים את פרופורציות וגודל גוף התאורה לרהיטים הקיימים, ואז אני מדמיינת את התוצאה הכללית של שילוב גוף או גופי התאורה יחד עם הפריטים הקיימים: הרהיטים, חפצי האמנות וכל מה שמסביב.

 

אם החלל עדיין לא מעוצב ולא מתוכנן, תוכלו לעצבו במקביל לתכנון גופי התאורה, אבל בכל מקרה צריך לבצע את אותן פעולות ולשאול את השאלות הללו כדי להגיע לתוצאה הרמונית שתשלב את התאורה טוב עם כל שאר המוצרים בחלל ושיתפקדו באופן כזה שבו הם משלימים זה את זה ומחזקים זה את זה על מנת לתת לכם את הנוחות המקסימלית בביתכם.

הכלל החמישי והאחרון:

להפוך את החלום למציאות

אחרי שעברתם את כל שלבי התכנון הכל כך חשובים האלה, עכשיו נותר לכם שלב אחרון שימקד אתכם ויכוון אתכם בדיוק לתוצאה שאתם חולמים עליה. אספו את כל המידע שרשמתם בשלבים הקודמים, הניחו אותו לפניכם וחשבו אילו גופי תאורה יתנו לכם את התוצאה הרצויה, איזה סוג, צורה, צבע, גודל, תתחילו לפרט בצורה מוחשית ולהפוך את החלום הכללי למטרה ממוקדת. 

חשבו אילו גופי תאורה יתאימו לכם לטווח הארוך, יוכלו לשרת אתכם ואת בני הבית ולתת מענה על כל הסעיפים החשובים שרשמת לכם בשלבים הקודמים. התאורה היא חלק עיקרי שמשפיע מאוד על כל עיצוב הבית ולכן כדאי לחשוב מראש על הכל.

אם אתם צריכים להוסיף או לחדד את הקריטריונים שרשמתם לכם, אולי נזכרתם במשהו נוסף שלא חשבתם עליו קודם, תמיד אפשר לחזור אחורה, לעבור שוב על הרשימה, לחשוב והכי חשוב - לכתוב, כדי שתוכלו לראות את הכל מול העיניים, זה יעשה לכם סדר מעולה וימקד אתכם לעבר גופי התאורה המתאימים לכם ולביתכם.

 

לכל רשימת דרישות תמיד יהיו כמה אופציות של עיצובי תאורה מתוכן תוכלו לבחור. הסגנון והטעם האישי שלכם יוכלו תמיד לבוא לידי ביטוי ואין סיבה שתתפשרו! אם זה חשוב לכם ואתם יודעים שזה מה שיגרום לכם להרגיש טוב בכל יום מחדש, תתעקשו על זה. גופי התאורה ילוו אתכם במשך שנים ויהוו חלק בלתי נפרד ומשמעותי בבית, לכן חשוב שתקבלו את התוצאה הכי טובה עבורכם.

המטרה היא להפיק את המקסימום במסגרת הדרישות והצרכים שלכם ושל שאר בני הבית. כדי להגיע לתוצאה מושלמת בעיצוב הבית אתם צריכים תאורה שתיתן לכם פיתרון מלא, מקיף ושלם שתתייחס לכל הסעיפים עליהם עברנו במדריך.

אז קחו לכם את הזמן, סכמו את הדברים ותתחילו לדמיין את גופי התאורה שלכם בבית החלומי שלכם. אם ביצעתם את כל השלבים אתם ממש בדרך לשם!

האם אתם רוצים להפוך את החלום למציאות ולשלב בביתכם גופי תאורה בעיצוב ייחודי ויוצא דופן, שישפיעו על כל עיצוב הבית ויהפכו אותו לחלומי?

אני מקווה שרשמתם את כל הדברים בצורה מסודרת ושהמדריך עזר לכם לעשות סדר והגיון בנושא עיצוב התאורה ויצירת ה-וואו בעיצוב ביתכם. 

אם אתם רוצים לעצב את התאורה בביתכם בצורה מקצועית ומדויקת, לעשות את זה פעם אחת ולתמיד בצורה המושלמת עבורכם ולהגיע לעיצוב הבית שעליו חלמתם – בואו נדבר!

אעזור ואמליץ לכם על גופי תאורה שיעשו את השינוי המשמעותי עליו אתם חולמים בעיצוב ביתכם ואתן לכם רעיונות שיקדמו אתכם שלב אחד נוסף. בנוסף נעבור על המדריך ואבדוק שהבנתם את כל השלבים ויישמת אותם נכון. אם יהיו לכם שאלות תוכלו לשאול אותי כמובן.

לפני שנדבר, כדאי שתקראו את כל מה שכתבתם בהמשך למדריך ואם צריך תעברו עליו שוב ותחדדו את הדברים, אז אוכל להסביר לכם בדיוק בהתאם למה שעניתם איך ליישם את זה בגופי תאורה לביתכם. מבטיחה לכם שבסוף אתם תסיימו עם בית מהחלומות!

מה כתבו עליי לקוחותיי:

"הזמנו מחן שני גופי תאורה מעל שולחן עבודה בחדר השינה ומעל מראה. חן מקצועית מאד וכיף לעבוד איתה יודעת לתת מענה גם מבחינה עיצובית אסטטית וגם מבחינה מקצועית של סוג האור וזווית האלומה הנדרשת. ממליצה ממש. אנחנו אוהבים מאד את התוצאה ונהנים ממנה יום יום" - רבקה ינקו

"אנחנו מאוד מרוצים ואוהבים את התוצאה וגם קיבלנו המון מחמאות! תודה לך" - ולרי וצחי גירון

"גוף התאורה לגמרי שינה לי את האווירה בסטודיו. תודה חן" - יניב גבאי

"חיפשתי גופי תאורה בעלי נוכחות ואישיות במשך זמן רב. גופי התאורה Bulbi הוסיפו ייחודיות ועומק לדירה שלי. תודה רבה חן על עיצובים נפלאים ושירות אישי וקשוב" - לירון סלע

"גופי התאורה מדהימים, מעוצבים ומיוצרים ברמה הגבוהה ביותר. השירות שאת נותנת - תשומת הלב, הסבלנות, ההבנה העמוקה והדיוק שלך - הוא נדיר!" - דנה פינגרר, מעצבת פנים

זו ההזדמנות שלכם לעצב אחת ולתמיד את התאורה בביתכם בצורה מושלמת, כך שתרגישו סוף סוף את ההרגשה הזאת של בית חלומי, של התגשמות העיצוב המדהים שרציתם ושל גופי התאורה שירגשו אתכם בכל יום מחדש וידליקו לא רק את האור אלא את כל עיצוב הבית!

אז בואו נדבר! הקליקו כאן להרשמה

גוף תאורה שעיצבתי בהתאמה אישית לסימונה, זה מה שהיא מספרת על התהליך ועל התוצאה: